ABOUT US

Kalite & Teknoloji
Firmamız bünyesindeki ürünlerde tüm malzemeler ve yöntemler son teknolojidir, bu nedenle üretimimiz kaliteli ve yenilikçidir. Ürünlerimizin tamamı güvenilir malzemelerle üretilmekte ve kalitesiyle de adından sık sık söz ettirmektedir.
Tasarım & Estetik
Promosyon ürünlerinin en önemli noktası tasarımdaki çekiciliktir. Tasarımı çekici olmayan ürünler kendilerini belli etmez ve tanıtıma da herhangi bir katkısı olmaz. Bu nedenle firmamız ürünlerde tasarım ve estetiğe önem vermektedir.
Üretim & Lojistik
Firmamızın tüm lojistik kargo gönderim hizmetleri zamanında ve sağlam teslim güvencesi ile yürütülmektedir. Özel etkinlikleriniz veya günler için hızlı ve zamanında teslimat hususuna da dikkat ediyoruz.

MİSYON & VİZYON

Firmamızın misyonu hizmet sektöründe oldukça önemli bir yere sahip olan reklam hususunu en önemli araçlar yani promosyon ürünleri ile desteklemektir. Stratejik bir öneme sahip olan promosyon ürünleri en kaliteli malzemeler ve özgün tasarımlarla üretmekte ve müşterilerimize güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

Firmamız gelecekte tüm teknolojik gelişmelere ayak uydurarak yeniliklere açık bir şekilde sektörde zirveye oturmayı planlamaktadır. Hali hazırda 2 senedir müşterilerine en iyi hizmeti sunan firmamız, bunu daha da iyileştirerek devam ettirecektir.

HAKKIMIZDA

2016 yılında hizmet sektörüne adımını atan firmamız, aradan geçen 2 sene içerisinde Türkiye’nin önde gelen firmaları ile beraber çalışmaya başladı. Kaliteli promosyon malzemelerini özgün tasarımlarla beraber büyük firmalarla buluşturma amacımız, alanında uzman ekibimizle beraber her geçen gün daha da yenilenerek devam ediyor. Firmamızın hem Ankara’da hem de İstanbul’da bulunan ofisleri sayesinde, Türkiye’nin birçok yerine hizmet götürebiliyoruz. Bununla birlikte müşterilerimiz için yurtdışından da ürün ithal ediyoruz.

Kurulduğumuz günden bu zamana promosyon ve tanıtım ürünlerinin imalatı, ithalatı ve satışı alanında müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmaktayız. Firma olarak her geçen gün eklenen yeni ürün çeşitleri ile adımızı duyurmakta hem baskı hem de satış alanında yanınızdayız. Reklam yapmanın çok önemli olduğu şu günlerde promosyon ürünlerinin stratejik önemi yadsınamaz. Biz de firma olarak bunun farkındayız ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini ön plana alarak çalışmalar yürütüyoruz.